HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing

Obsluha CNC obráběcího centra - frézař/soustružník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- obsluha CNC obráběcího centra
- seřízení stroje podle programu, korekce
- příprava materiálu a nástrojů k obrábění
- měření a kontrola hotových dílů
- produkce kusové a malosériové výroby

Požadujemevýhodou vzdělání obor obráběč kovů, programátor CNC, nástrojař, mechanik seřizovač
nebo praxe na CNC obráběcích strojích
znalost řídícího systému Fanuc výhodou
orientace v čtení technické výkresové dokumentaci
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
znalost práce s měřidly
práce ve dvousměnném provozu

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- práci ve stabilní české společnosti
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- výkonnostní prémie
- stravenkový paušál i za víkendové směny
- docházkový bonus
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat z celoroční mzdy
- plně hrazené přesčasy
- firemní akce
- hrazené školení a kurzy
- vstupy na sportovní utkání
- káva/nealko na pracovišti
- doporučení nového kolegy

Životopis zasílejte nabara.gabrielova@lttrade.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 84             Inzerát Obsluha CNC obráběcího centra - frézař/soustružník vložen: 2024-04-22

Pracovní místo Obsluha CNC obráběcího centra - frézař/soustružník nabízí

LT trade s.r.o.

Předmět podnikání:
    Jsme LT trade s.r.o., dynamická a rostoucí soukromá česká firma působící v oblasti zakázkové strojírenské výroby a obrábění kovů.

IČO: 29107652

Adresa:
   Stříbrská 557
   Stod
   333 01

Kontakní osoba:   Bára Gabrielová

Tel.: 603118990
Fax.:
Email: socail@lttrade.cz
Internet: https://www.lttrade.cz/