HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

rychlá a legitimní nabídka

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup:     Plat: 5000,-

Náplň práce

nabízíme od 5000 kč/eur do 6000000 kč/eur s flexibilní úrokovou sazbou 4% tato nabídka je pro jednotlivce i firmy pro více informací nás kontaktujte na email: mhorackova04@gmail.com

Požadujemenabízíme od 5000 kč/eur do 6000000 kč/eur s flexibilní úrokovou sazbou 4% tato nabídka je pro jednotlivce i firmy pro více informací nás kontaktujte na email: mhorackova04@gmail.com

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: rychlá a legitimní nabídka

Řidičský průkazB

Nabízímenabízíme od 5000 kč/eur do 6000000 kč/eur s flexibilní úrokovou sazbou 4% tato nabídka je pro jednotlivce i firmy pro více informací nás kontaktujte na email: mhorackova04@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 22             Inzerát rychlá a legitimní nabídka vložen: 2024-04-17

Pracovní místo rychlá a legitimní nabídka nabízí

PINKOVA ALENA

Předmět podnikání:
    nabízíme od 5000 kč/eur do 6000000 kč/eur s flexibilní úrokovou sazbou 4% tato nabídka je pro jednotlivce i firmy pro více informací nás kontaktujte emailem:

IČO: 12345678

Adresa:
   43
   praha
   15000

Kontakní osoba:   PINKOVA ALENA

Tel.: 746938593
Fax.: 34
Email: alenapinkova1@gmail.com