HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Servisní technik slaboproudých systémů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 15.4.2024    Plat: 40000,-

Náplň práce

Náplň práce:
-Servis systémů přímo u zákazníka.
-Výstavba slaboproudých systémů.
-Cestování za zákazníky z místa bydliště nebo z kanceláře

PožadujemePožadavky:
- Odbornost elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik, znalost IT výhodou.
- Řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat po ČR a občas i do zahraničí.
- Reprezentativní a komunikativní typ
- Samostatnost, iniciativa
- Chuť učit se nové věci a rozvíjet se
- Trestní bezúhonnost podmínkou ! ! !
- Manuální zručnost
- Zájem o nové technologie
- Zájem o dlouhodobé zaměstnání
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) / AJ výhodou pro možné zahraniční cesty

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
- Práce na HPP/ŽL
- Plat od 35 – 50 000 Kč v závislosti na praxi a zkušenostech
- Férový a přátelský přístup
- Jistý příjem a zázemí stabilní společnosti
- Pravidelná firemní školení a také odborná školení u našich dodavatelů
- Možnost seberealizace
- Firemní vozidlo, mobilní telefon
- Výborný pracovní kolektiv
- Kafetérie
- Možnost si napracovat hodiny - Zahraniční pracovní cesty

Životopis zasílejte nainbox@altechservis.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 31             Inzerát Servisní technik slaboproudých systémů vložen: 2024-04-11

Pracovní místo Servisní technik slaboproudých systémů nabízí

ALTECH SERVIS, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Elektroinstalační práce
Kamerové systémy

IČO: 26459698

Adresa:
   V Občanském domově 1511/2a
   Praha - Nusle
   14000

Kontakní osoba:   Tomáš Mikšan

Tel.:
Fax.:
Email: inbox@altechservis.cz
Internet: https://www.altechservis.cz/