HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

učitel/ka pro výuku na 2. stupni 3. ZŠ Rakovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: jiné    Nástup: 1.9.2024    Plat: 35000,-

Náplň práce

učitel/učitelka pro výuku na 2. stupni školy předmětů: Matematika, Fyzika, ICT, Technické práce

Požadujemepedagogické vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
aprobovanost pro výuku některého z předmětů:
Matematika, Fyzika, ICT, Technické práce
nebo zkušenost s výukou těchto předmětů

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeplatové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v aktuálním znění
pravidelné pololetní odměny
zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění

Životopis zasílejte naskola@3zsrako.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 47             Inzerát učitel/ka pro výuku na 2. stupni 3. ZŠ Rakovník vložen: 2024-04-05

Pracovní místo učitel/ka pro výuku na 2. stupni 3. ZŠ Rakovník nabízí

3. základní škola, Rakovník, Okružní 2331

Předmět podnikání:
    Základní škola

IČO: 47013991

Adresa:
   Okružní 2331
   Rakovník
   269 01

Kontakní osoba:   Mgr. Petr Steidl

Tel.: 777156576
Fax.:
Email: steidl@3zsrako.cz
Internet: www.3zsrako.cz