HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

STAVBYVEDOUCÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Karlovar. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: IHNED    Plat: 44200,-

Náplň práce

HLEDÁME SCHOPNÉHO STAVBYVEDOUCÍHO DO PROSPERUJÍCÍ STAVEBNÍ FIRMY, ZABÍVAJÍCÍ SE DOPRAVNÍMI A VODOHOSPODÁŘSKÝMI STAVBAMI (ÚDRŽBA SILNIC A DÁLNIC, VÝSTAVBA KOMUNIKACÍ A LESNÍCH CEST, REKONSTRUKCE RYBNÍKŮ)
NÁPŇ PRÁCE:
- ZODPOVĚDNÉ A EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK
- VEDENÍ LIDÍ
- ADMINISTRATIVNÍ ČINNOST TÝKAJÍCÍ SE SVĚŘENÝCH STAVEB

PožadujemePRAXE VA STAVEBNICTVÍ, NEJLÉPE DOPRAVNÍ A VODOHOSPODÁŘSKÉ STAVBY

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- SLUŽEBNÍ AUTO
- SLUŽEBNÍ NOTEBOOK
- SLUŽEBNÍ TELEFON
- 200 HODIN DOVOLENÉ (25 DNŮ)
- 3 DNY SICK DAYS

Životopis zasílejte nad.horn@gracculus.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 152             Inzerát STAVBYVEDOUCÍ vložen: 2024-04-19

Pracovní místo STAVBYVEDOUCÍ nabízí

GRACCULUS s.r.o.

Předmět podnikání:
    STAVEBNICTVÍ

IČO: 01496735

Adresa:
   Tepelská 476
   Toužim
   36401

Kontakní osoba:   Mgr. David Horn

Tel.: 725021732
Fax.:
Email: d.horn@gracculus.cz
Internet: www.gracculus.cz