HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

REGIONÁLNÍ MANAŽER

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.7.2023    Plat: 60000,-

Náplň práce

Vedení týmu obchodníků a další rozšiřování.
Sám budeš také obchodovat.
O tvoji administrativu se postará tvá obchodní referentka.

Výsledkem Tvé práce bude splněný plán obchodního týmu. Hlavním úkolem bude vybudovat úspěšný tým obchodních reprezentantů a šířit právní povědomí ve svěřeném regionu.

PožadujemeStředoškolské či vysokoškolské vzdělání
ŘP skupiny B
Chceš se pustit do této výzvy? Chceš mít svůj tým? Pokud ano pošli své CV na kariera(a)das.cz nebo zavolej. Těšíme se na setkání s tebou.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeHned od začátku naší spolupráce tě odborně zaškolíme a budeme dále rozvíjet tvé schopnosti a dovednosti. Máme pro tebe a tvůj tým připraven ucelený systém rozvoje a vzdělávání.
Budeš pracovat v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu.
Máme pro tebe připraven hlavní pracovní poměr s motivujícím finančním ohodnocením.
Se svým týmem máte příležitost šířit právní ochranu v bezkonkurenčním prostředí.
Tvoje odměňování je právě proto rozloženo na fixní část a pohyblivou složku.
Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto máme pro tebe přichystanou pestrou škálu benefitů: auto i pro soukromé účely, notebook, mobil, prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, příspěvek na stravné, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího.

Počet zobrazení nabídky práce: 1522             Inzerát REGIONÁLNÍ MANAŽER vložen: 2023-05-30

Pracovní místo REGIONÁLNÍ MANAŽER nabízí

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Předmět podnikání:
    pojišťovnictví

IČO: 03450872

Adresa:
   Vyskočilova 1841/4
   Praha 4 - Michle
   140 00

Kontakní osoba:   Kateřina Šílová Haladová

Tel.: 603159014
Fax.:
Email: silova@das.cz
Internet: https://www.das.cz