HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 23000,-

Náplň práce

Hledáme do svého týmu šikovného člověka na pozici:
DĚLNÍK VE VÝROBĚ
Máte chuť do práce a šikovné ruce?
Nebojíte se manuální práce a obsluhy menších strojů?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Jsme hrdá, česká, rodinná firma, která vyrábí pro celý svět – přidejte se k nám. Začali jsme od nuly, v garáži, dnes je nás 200 a naše výrobky dodáváme do nejvýznamnějších firem na světě. Vyrábíme rotory a statory pro elektrokola, koloběžky, motorky, větrné elektrárny, vrtačky, výrobní linky těch největších automobilek na světě, pračky, vysavače...

PožadujemeŠikovné ruce a chuť do práce.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo Vám můžeme nabídnout?

Přátelský tým a příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu rodinné firmy,
stabilní zaměstnání i do budoucnosti (práce na HPP),
stálý výdělek za dobře odvedenou práci,
další zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenkový paušál, životní pojištění, možnost stravování ve firemní jídelně, finanční odměna za plnění plánů, mimořádná finanční odměna na konci roku.
Pokud se Vám naše nabídka líbí, zašlete nám svůj životopis.

Typ úlohy: Plný úvazek

Počet zobrazení nabídky práce: 2520             Inzerát VÝROBNÍ DĚLNÍK vložen: 2022-10-21

Pracovní místo VÝROBNÍ DĚLNÍK nabízí

Sopo s.r.o.

Předmět podnikání:
    Jsme vývojově-výrobní firma v oboru navíjení statorů a rotorů pro široké spektrum zákaznických aplikací s klienty v Německu, Švýcarsku, Itálii a ČR.

IČO: 47534265

Adresa:
   Modletice 191
   Říčany
   25101

Kontakní osoba:   Dina Rosinová

Tel.: 603166966
Fax.:
Email: dina.rosinova@sopo.cz
Internet: www.sopo.cz