HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Strojírenský dělník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo je tradiční český výrobce, od jehož založení uběhlo již více než 70 let. Těžiště jeho výroby spočívá v sortimentu kvalitních kuchyňských a řeznických nožů i náčiní. Celý výrobní program KDS je ale mnohem širší a nabízí bohatý výběr nožířského zboží pro běžné domácnosti i profesionály v gastronomii, potravinářství i dalších oborech.
Hledáme motivované pracovníky se zkušenostmi i bez. Vhodné pro muže i ženy.

Co vás čeká – náplň práce:
Lisař – práce na lisu, lisování polotovaru
Kalič – práce a obsluha kalící pece
Kovář – zápustkové kování
Obsluha brousících strojů – opracování nožů a nůžek

PožadujemeJaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Výuční list, ideálně v technickém oboru
Spolehlivost
Zodpovědnost
Chuť učit se novým věcem
Manuální zručnost, důslednost, cit pro přesnost

Kontakt: Jitka Doubravová
Tel: 318 841 921, 734 855 970

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme7,5 hodinové směny (PO-PÁ) víkendy volné
Jednosměnný provoz
Práce ve stabilní firmě se 70 letou tradicí
Motivační finanční program pro stálé zaměstnance
Přátelský kolektiv
Finanční ohodnocení odpovídající regionu a vykonávané práci
Mzda se po zapracování navyšuje
Možnost kariérního růstu

Životopis zasílejte nasekret@kds.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4341             Inzerát Strojírenský dělník vložen: 2022-01-19

Pracovní místo Strojírenský dělník nabízí

KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo

Předmět podnikání:
    Výroba nožířského zboží

IČO: 00028215

Adresa:
   Sedlecká 570
   Sedlčany
   26401

Kontakní osoba:   Pavel Stach

Tel.:
Fax.:
Email: stach@kds.cz