HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing

Lektor zájmových kroužků

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: říjen 2021    Plat: dohodou

Náplň práce

Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem?
Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl?
Chceš pracovat ve společnosti, kde jsou děti a lidský přístup na prvním místě?

Připoj se do našeho týmu lektorů a předej dětem své dovednosti!

Aktuálně obsazujeme tyto kroužky
Celou škálu aktivit máme uvedenou na našich webových stránkách www.rytmik-krouzky.cz, avšak mezi ty hlavní, o které je každoročně velký zájem ze strany vás lektorů patří:

Taneční, pohybový a rytmický kroužek
Sportovní a pohybový kroužek
Hra na flétnu
Angličtina
Kroužek chlapeckých dovedností (mohou vyučovat i ženy)
Kroužek bojových sportů a sebeobrany
Vědecký kroužek
Jóga
Keramika a Výtvarná výchova
Vaření
Logopedický kroužek

PožadujemeCo budeš potřebovat?

• chuť a motivaci pracovat s dětmi, rozvíjet je a předávat jim své znalosti a dovednosti
• trestní bezúhonnost
• pěkný a přívětivý přístup k dětem a snahu něčemu novému se přiučit
• odpovědnost ve vztahu k dětem a školám ve smyslu závazku
• dochvilnost a komunikativnost
• dosažení plnoletosti (nejpozději k 9.10. tohoto roku)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo tě čeká a v čem ti pomůžeme?

• odměna ve výši 300 až 400 kč/hod.
• možnost výběru termínu výuky a místa výuky. Neboj, skloubíš to se školou.
• poskytneme ti naše vlastní metodické materiály k výuce a zaškolení před nástupem do kroužku je samozřejmostí
• nebudeš v tom sám/sama, se vším ti pomůžeme
• potvrdíme ti pedagogickou praxi
• budeš v mladém týmu s ostatními zapálenými lektory
• našich lektorů si vážíme a upřednostňujeme osobní přístup
• slibujeme, že tato kreativní práce bude plná nových zkušeností
• hlavní výhodou této brigády je dlouhodobá spolupráce a získání pedagogických zkušeností
• výuka probíhá 1-5x týdně po celý školní rok v mateřských a základních školách
• naše pojištění odpovědnosti se vztahuje také na naše lektory

Počet zobrazení nabídky práce: 6540             Inzerát Lektor zájmových kroužků vložen: 2021-07-02

Pracovní místo Lektor zájmových kroužků nabízí

Zájmové aktivity srdcem

Předmět podnikání:
    Pořádání a organizace volnočasových aktivit pro děti a dospělé

IČO: 10894527

Adresa:
   Veselice 68
   Dolní Bousov
   29404

Kontakní osoba:   Jana Pažoutová

Tel.: +420 605 700 815
Fax.:
Email: j.pazoutova@rytmik-krouzky.cz
Internet: www.indoorfun.cz